Tüm talep ve istekleriniz için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.
0546 215 00 31

Okyanus Halı Yıkama

2009 yılından itibaren Kastamonu Merkezde hizmet vermektedir.Kastamonu’da ilk defa son sistem makinalar ile hizmete başlamıştır.Halı Yıkama

kyanus Halı Yıkama Kastamonu’da açıldığı günden itibaren müşterilerin büyük memnuniyeti ile halı yıkama sektörüne yeni bir anlayış getirdi.Firmamız halı yıkama konusunda en kaliteli şampuanlar ve yüksek kaliteli makinalar ile halılarınıza zarar vermeden temizler.En iyi en kaliteli yıkama ile en iyi sonuçları sunmak Okyanus halı yıkama olarak bizim garantimizde.

Koltuk 

Bizler Okyanus koltuk yıkama ile koltuk yıkama sektöründe kusursuzca çalışan deneyimli bilgili personelimizle uzun zamandır sektörde hizmet veren güçlü bir firmayız. Daima en iyisi için tecrübelerimizi bilgimize ekleyip kendimizi her geçen gün daha da yeniliyoruz. Koltuklarınızın sağlık koşullarına elverişli bir hal alması için sizde profesyonel koltuk yıkama hizmetine başvurun.

Yerinde Halı Yıkama

Elbette her profesyonel işte olduğu gibi yerinde yıkama hizmeti de bilgi deneyim tecrübe ve uzmanlık gerektirmektedir. Geçen zaman kullandığımız son sistem makineler ve elbette işinde istikrarlı ekibimizle halı temizleme de öncüyüz. Her müşterimizin halısına ayrı özen göstererek daima en iyi sonuçları görmeyi amaç ediniyoruz. Neden sizinde halılarınız kusursuz temizlenmesin.

Ürün Kategorileri